Apie mus

Vilniaus regiono kredito unija – augame kartu!

Vilniaus regiono kredito unijos klientų aptarnavimo skyriaus duris pravėrusius žmones pasitinka jau 21 metus gyvuojantis prekės ženklas – Unijos pavadinimą apglėbusios rūpestingos rankos. Toks įvaizdis – neatsitiktinis: Unija finansines paslaugas teikia saugiai, kokybiškai ir užtikrintai. Mes rūpinamės kiekvienu savo nariu ir Jūs esate mūsų dėmesio centre!

„Esame patikimas, atsakingas ir padedantis kurti finansinę ateitį partneris. Dirbame tam, kad galėtume skirti pelno visiems unijos nariams, siūlydami didesnes indėlių palūkanas ir kitas finansines paslaugas už patrauklesnę kainą”, – sako RATO kredito unijos administracijos vadovė Kristina Simonovič.

Vilniaus regiono kredito unija vykdydama savo veiklą vadovaujasi Lietuvos Respublikos Kredito unijų įstatymu, Lietuvos Banko nutarimais ir kitais finansines paslaugas reglamentuojančiais teisės aktais.

1996 m. gegužės 30 d. Lietuvos bankas Vilniaus regiono kredito unijai suteikė teisę verstis Kredito unijų įstatymo nustatyta veikla. Lietuvos banko suteikta licencija Nr. 10

Pagrindinės paslaugos:

Finansinės ataskaitos

 

Identifikavimo priemonės ir operacijų limitai

Taikomi per „i.VRKU“ atliekamiems mokėjimams

Plačiau
Konsultacija