Vadovai

RATO kredito unijos organai yra kredito unijos visuotinis narių susirinkimas, stebėtojų taryba, valdyba, paskolų komitetas bei administracijos vadovas.

Valdyba

Deivis Valiulis
Valdybos pirmininkas
El. paštas: D.Valiulis@rato.lt

Agnė Ustinovičienė
Valdybos narė
El. paštas: A.Ustinoviciene@rato.lt

Egidijus Rainys
Valdybos narys
El. paštas: E.Rainys@rato.lt

 

Stebėtojų taryba

Ugnius Šimelionis
Stebėtojų tarybos narys
El.paštas: U.Simelionis@rato.lt

Evaldas Rimšelis
Stebėtojų tarybos narys
El.paštas: E.Rimselis@rato.lt


Paskolų komitetas

Andžejus Andžejevskis
Paskolų komiteto pirmininkas/Kreditų skyriaus vadovas
El. paštas:A.Andzejevskis@rato.lt

Vita Andrikytė
Paskolų komiteto narė/Kredito rizikos ir administravimo skyriaus vadovė
El. paštas: V.Andrikyte@rato.lt

Egidijus Česnauskis
Paskolų komiteto narys/Teisininkas – paskolų administratorius
El. paštas: E.Cesnauskis@rato.lt

 

Administracijos vadovas

Vladislav Jančis
El. paštas: V.Jancis@rato.lt

Administracijos vadovo pavaduotoja

Jurgita Bliumin
El. paštas: J.Bliumin@rato.lt

 

 

 

 

Identifikavimo priemonės ir operacijų limitai

Taikomi per „i.VRKU“ atliekamiems mokėjimams

Plačiau
Konsultacija