Paskolos

Paskola – tai atsakingas Jūsų sprendimas skolintis.

Ateikite į Unijos klientų aptarnavimo skyrių ir mes Jums pateiksime optimaliausią sprendimo variantą, pakonsultuosime paskolų gavimo klausimais.

Mes įvertinsime Jūsų paskolos prašymą ir padėsime priimti sprendimą dėl skolinimosi. Paskolos teikiamos asmenims, sulaukusiems 18 metų ir gaunantiems nuolatines pajamas. Paskolos išduodamos, vadovaujantis Lietuvos Banko atsakingo skolinimosi nuostatais (vertinamos paskolos gavėjo gaunamos pajamos, pajamų nukreipimo galimybė, kredito istorija ir kiti skolinimosi ypatumai).

Su atsakingojo skolinimo nuostatais, galite susipažinti čia.

Paskolos teikiamos nariams.

Kiekvienas iš mūsų turi savo svajones – savi namai, būsto remontas, pirtis prie ežero, studijos, svajonių kelionė ar automobilis:

Paskoliniai produktai Nariams nuo 2018-08-01

Pasinaudoję paskolų skaičiuoklėmis, galite apytiksliai apskaičiuoti, kiek pinigų galėtumėte pasiskolinti ir kokio dydžio įmoką pagal Jūsų ar Jūsų šeimos pajamas galėtumėte skirti paskolos grąžinimui:

Vartojimo paskola Paskola su įkeitimu Būsto paskola

 

Paskolos teikiamos asocijuotiems nariams.

Planuojate investuoti ar ieškote būdų įmonės apyvartinėms lėšoms papildyti? Kreipkitės, ir mes rasime Jūsų įmonei finansavimo sprendimą. Nesvarbu kaip seniai įkurta Jūsų įmonė. Mums svarbiausia, kad stengiatės dirbti pelningai, norite plėsti veiklą, nestokojate gerų verslo idėjų:

Paskolų įkainiai asocijuotiems nariams.

Laukiame Jūsų RATO kredito unijos klientų aptarnavimo skyriuje.

Identifikavimo priemonės ir operacijų limitai

Taikomi per „i.VRKU“ atliekamiems mokėjimams

Plačiau
Konsultacija