Paskola verslo finansavimui

Finansiniai sprendimai Jūsų verslo augimui!

Trumpalaikė paskola padės Jums subalansuoti pinigų srautus ir dirbti efektyviau. Padenkite laikinus įmonės apyvartinio kapitalo poreikius ir realizuokite naujus verslo projektus ar plėskite esamą verslą.

Kodėl verta?

  • Vienos patraukliausių sąlygų rinkoje;
  • Paskolos suma gali siekti iki 400000 EUR (jei paskola yra užtikrinta Lietuvos Respublikos Vyriausybės garantijomis – INVEGA, ŽŪPGF – gali būti taikoma didesnė maksimali paskolos suma);
  • Paskolos terminas iki 3 metų;
  • Paskolos grąžinimas gali būti užtikrinamas įkeičiant nekilnojamąjį ir/ar kilnojamąjį (įrenginiai, prekės ir kt.) turtą;
  • Galimos papildomos užtikrinimo priemonės – UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondo (ŽŪPGF) garantijos.

Paskolos suma nustatoma atsižvelgiant į Jūsų apyvartinių lėšų poreikį, finansines galimybes grąžinti kreditą ir turtą, kurį galite įkeisti paskolos grąžinimui užtikrinti.

Ilgalaikė paskola padės Jums plėsti verslą nenaudojant apyvartinių lėšų. Daugiau naudingų projektų įgyvendinkite greičiau!

Dokumentų formos

Paskolų įkainiai asocijuotiems nariams

SVARBU! Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite netekti nuosavybės teisės į įkeistą turtą.

Daugiau informacijos apie reikalingus pateikti dokumentus bei sąlygas prašome teirautis RATO kredito unijos klientų aptarnavimo skyriuje.

Identifikavimo priemonės ir operacijų limitai

Taikomi per „i.VRKU“ atliekamiems mokėjimams

Plačiau
Konsultacija