Keičiasi įkainiai už grynųjų pinigų operacijas

Gerbiami klientai,

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. keičiasi RATO kredito unijos paslaugų įkainiai už grynųjų pinigų operacijas Nariams (fiziniai asmenys) ir Asocijuotiems nariams (juridiniai asmenys):

nuo 2019 m. sausio 1 d. Unijos nariams bus taikomas 0,3 proc. grynųjų pinigų įmokėjimo mokestis (išskyrus sudarant indėlį ir mokant einamąją įmoką už paskolą) ir 0,8 proc. grynųjų pinigų išmokėjimo mokestis (min. 3 EUR) viršijus 300 EUR per dieną. Grynųjų pinigų išmokėjimas iš indėlio sąskaitos, kai indėlis įneštas grynais – nemokamai.

nuo 2019 m. sausio 1 d. Unijos asocijuotiems nariams bus taikomas 0,3 proc. grynųjų pinigų įmokėjimo mokestis (išskyrus sudarant indėlį ir mokant einamąją įmoką už paskolą) ir 0,8 proc. grynųjų pinigų išmokėjimo mokestis (min. 3 EUR). Grynųjų pinigų išmokėjimas iš indėlio sąskaitos, kai indėlis įneštas grynais – nemokamai.

Unija informuoja, kad Jūs galite nesutikti su keičiamais Unijos paslaugų įkainiais ir tokiu atveju Jūs turite teisę nedelsiant ir nemokant jokio komisinio atlyginimo nutraukti sutartį iki dienos, kurią bus pradėti taikyti pakeitimai, t.y. iki 2019 m. sausio 1 d. Jeigu Jūs, iki pakeitimų įsigaliojimo dienos Unijai nepranešite, kad su keičiamais paslaugų įkainiais nesutinkate, bus laikoma, kad Jūs sutinkate su šiais pakeitimais. Įkainių pakeitimai įsigalioja nuo 2019 m. sausio 1 d.

Jūsų RATO kredito unija

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

ATIDARYTI SĄSKAITĄ