i.rato

i.RATO – tai patogi internetinės bankininkystės sistema, prie kurios prisijungę bet kuriuo metu ir visur, kur tik yra internetas, galite naudotis beveik visomis kredito unijos paslaugomis:

  • saugiai, greitai ir patogiai sumokėti įmokas bei mokesčius;
  • atlikti vietinius pavedimus;
  • peržiūrėti ir atsispausdinti sąskaitų išrašus;
  • prisijungti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės, Elektroninės valdžios vartų ir Registrų centro portalų.

Naudotis i.RATO galite nemokamai, o prie jos prisijungę, už finansines operacijas mokėsite mažiau nei už tas pačias operacijas, atliekamas klientų aptarnavimo skyriuje.

atidaryti saskaitą

Dar nesinaudojate RATO kredito unijos paslaugomis internetu?

Kviečiame atvykti į RATO kredito unijos klientų aptarnavimo skyrių sudaryti Elektroninių paslaugų teikimo sutarties. Su sutartimi gausite visas priemones, būtinas jungiantis prie šios svetainės.

Saugus prisijungimas prie i.RATO

Prisijungti prie i.RATO internetinės bankininkystės sistemos galite naudodamiesi elektroniniu slaptažodžių generatoriumi arba viena iš el. parašo formų: mobiliuoju parašu, el. parašu Asmens tapatybės kortelėje arba Registrų centro USB.

Prisijungimo priemonės

Slaptažodžių kodų generatorius – tai aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantis įrenginys, kuris generuoja neribotą prisijungimo kodų skaičių. Slaptažodžių kodų generatorius yra apsaugotas PIN kodu (4 skirtingų skaičių kombinacija), kurį žino tik generatoriaus savininkas.
Elektroninis ir mobilusis elektroninis parašas — tai asmens tapatybės dokumento ir įprasto parašo elektroninis atitikmuo, sukuriamas naudojantis saugiojo elektroninio parašo priemonėmis ir skirtas asmens tapatybei nustatyti bei pasirašomų duomenų autentiškumui patvirtinti.
Šiomis priemonėmis Jūs galėsite prisijungti prie i.RATO ir ten patvirtinti savo veiksmus ir operacijas.

Slaptažodžių generatoriaus naudojimo instrukcija