Apie mus

RATO kredito unija (buvusi Vilniaus regiono kredito unija) – viena iš ilgiausiai veikiančių kredito unijų Lietuvoje. Jau daugiau nei 24 metus unija stengiasi pateikti geriausius finansinius pasiūlymus savo nariams ir tapti patikimu Jūsų partneriu kasdienėje veikloje bei versle.

1996 m. gegužės 30 d. Lietuvos bankas suteikė Vilniaus regiono kredito unijai teisę verstis Kredito unijų įstatymo nustatyta veikla. Lietuvos banko suteikta licencija Nr. 10.

2017 m. Vilniaus regiono kredito unija tapo RATO kredito unija.

2017 m. gruodžio 4 d. RATO kredito unija gavo Lietuvos banko leidimą dėl unijos pertvarkymo į specializuotą banką.

MŪSŲ VEIKLĄ PRIŽIŪRI IR KONTROLIUOJA LIETUVOS BANKAS

Vykdydama savo veiklą, RATO kredito unija vadovaujasi Lietuvos Respublikos Kredito unijų įstatymu, Lietuvos banko nutarimais (www.lb.lt) ir kitais finansines paslaugas reglamentuojančiais teisės aktais.

PAGRINDINĖS UNIJOS PASLAUGOS:

  • indėliai;
  • paskolos;
  • internetinė bankininkystė i.RATO;
  • mokėjimo paslaugos;
  • garantijų teikimas;
  • grynųjų pinigų operacijos.

NARYSTĖ „RATO“ KREDITO UNIJOJE

RATO kredito unijos nariais gali tapti fiziniai asmenys, nuolat gyvenantys Lietuvos Respublikoje ir gyvenantys, dirbantys arba besimokantys Vilniaus m., Vilniaus r., Šalčininkų r., Trakų r., Elektrėnų r., Širvintų r., Molėtų r. ar Švenčionių r. savivaldybių teritorijose.

Asocijuotaisiais nariais gali tapti juridiniai asmenys, vykdantys veiklą aukščiau nurodytų savivaldybių teritorijose.
Tapti unijos nariu

 

komanda

Stebėtojų taryba

Modestas Keliauskas

Stebėtojų tarybos pirmininkas

El.paštas: M.Keliauskas@rato.lt

Giedrius Danėlius

Stebėtojų tarybos narys

El.paštas: G.Danelius@rato.lt

Martynas Matekonis

Stebėtojų tarybos narys

El.paštas: M.Matekonis@rato.lt

 

Valdyba

Vytenis Mažiulis

Valdybos pirmininkas

El. paštas: V.Maziulis@rato.lt

Deivis Valiulis

Valdybos narys

El. paštas: D.Valiulis@rato.lt

Denis Serebriakov

Valdybos narys

El. paštas: D.Serebriakov@rato.lt

Vladislav Jančis

Valdybos narys/Administracijos vadovas

El. paštas: V.Jancis@rato.lt

Paskolų komitetas

Vita Andrikytė

Paskolų komiteto pirmininkė/Kredito rizikos ir administravimo skyriaus vadovė

El. paštas: V.Andrikyte@rato.lt

Andžejus Andžejevskis

Paskolų komiteto narys/Kreditų skyriaus vadovo pavaduotojas

El. paštas: A.Andzejevskis@rato.lt

Egidijus Česnauskis

Paskolų komiteto narys/Teisininkas – paskolų administratorius

El. paštas: E.Cesnauskis@rato.lt

Administracija

Jurgita Bliumin

Administracijos vadovo pavaduotoja

El. paštas: J.Bliumin@rato.lt

karjerA

Jeigu manote, kad Jūsų vertybės ir tikslai panašūs į mūsų, susipažinkime jau dabar!

Šiuo metu neieškome, savo gyvenimo aprašymą galite siųsti adresu info@rato.lt

Kviečiame susipažinti čia su informacija dėl kandidatų į darbuotojus asmens duomenų tvarkymo.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

ATIDARYTI SĄSKAITĄ