Apie mus

RATO kredito unija (buvusi Vilniaus regiono kredito unija) – viena iš ilgiausiai veikiančių kredito unijų Lietuvoje. Jau daugiau nei 22 metus unija stengisi pateikti geriausius finansinius pasiūlymus savo nariams ir tapti patikimu Jūsų partneriu kasdienėje veikloje bei versle.

1996 m. gegužės 30 d. Lietuvos bankas suteikė Vilniaus regiono kredito unijai teisę verstis Kredito unijų įstatymo nustatyta veikla. Lietuvos banko suteikta licencija Nr. 10.

2017 m. Vilniaus regiono kredito unija tapo RATO kredito unija.

2017 m. gruodžio 4 d. RATO kredito unija gavo Lietuvos banko leidimą dėl unijos pertvarkymo į specializuotą banką.

Mūsų veiklą prižiūri ir kontroliuoja Lietuvos bankas.

Vykdydama savo veiklą, RATO kredito unija vadovaujasi Lietuvos Respublikos Kredito unijų įstatymu, Lietuvos banko nutarimais (www.lb.lt) ir kitais finansines paslaugas reglamentuojančiais teisės aktais.

Pagrindinės unijos paslaugos:
  • indėliai;
  • paskolos;
  • internetinė bankininkystė i.RATO;
  • mokėjimo paslaugos;
  • garantijų teikimas;
  • grynųjų pinigų operacijos.
Narystė RATO kredito unijoje

RATO kredito unijos nariais gali tapti fiziniai asmenys, nuolat gyvenantys Lietuvos Respublikoje ir gyvenantys, dirbantys arba besimokantys Vilniaus m., Vilniaus r., Šalčininkų r., Trakų r., Elektrėnų r., Širvintų r., Molėtų r. ar Švenčionių r. savivaldybių teritorijose.

Asocijuotaisiais nariais gali tapti juridiniai asmenys, vykdantys veiklą aukščiau nurodytų savivaldybių teritorijose.
Tapti unijos nariu

 

komanda

Deivis Valiulis

Valdybos pirmininkas

El. paštas: D.Valiulis@rato.lt

Valdyba
Agnė Ustinovičienė

Valdybos narė

El. paštas: A.Ustinoviciene@rato.lt

Valdyba
Egidijus Rainys

Valdybos narys

El. paštas: E.Rainys@rato.lt

Valdyba
Ugnius Šimelionis

Stebėtojų tarybos narys

El.paštas: U.Simelionis@rato.lt

Stebėtojų taryba
Evaldas Rimšelis

Stebėtojų tarybos narys

El.paštas: E.Rimselis@rato.lt

Stebėtojų taryba
Andžejus Andžejevskis

Paskolų komiteto pirmininkas/Kreditų skyriaus vadovas

El. paštas: A.Andzejevskis@rato.lt

Paskolų komitetas
Vita Andrikytė

Paskolų komiteto narė/Kredito rizikos ir administravimo skyriaus vadovė

El. paštas: V.Andrikyte@rato.lt

Paskolų komitetas
Egidijus Česnauskis

Paskolų komiteto narys/Teisininkas – paskolų administratorius

El. paštas: E.Cesnauskis@rato.lt

Paskolų komitetas
Vladislav Jančis

Administracijos vadovas

El. paštas: V.Jancis@rato.lt

Administracija
Jurgita Bliumin

Administracijos vadovo pavaduotoja

El. paštas: J.Bliumin@rato.lt

Administracija

karjera

Jeigu manote, kad Jūsų vertybės ir tikslai panašūs į mūsų, susipažinkime jau dabar!

Šiuo metu darbuotojų neieškome, bet jeigu jūsų vertybės sutampa su mūsiškėmis ir esate ambicingas(-a) bei degantis aistra darbui, savo CV ir motyvacinį laišką galite siųsti adresu info@rato.lt, temos (subject) laukelyje nurodyti „Karjera“ ir esant poreikiui mes su jumis susisieksime. Kontaktinis asmuo: Lolita, telefonas pasiteiravimui : +370 5 265 0304.

Kviečiame susipažinti čia su informacija dėl kandidatų į darbuotojus asmens duomenų tvarkymo.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

ATIDARYTI SĄSKAITĄ

Greitai, patogiai ir tada, kai reikia – naudotis visomis RATO kredito unijos paslaugomis netrukus galėsite ir savo išmaniajame.