INTERNETINĖ BANKININKYSTĖ

I.RATO – tai patogi internetinės bankininkystės sistema, prie kurios prisijungę bet kuriuo metu ir visur, kur tik yra internetas, galite naudotis beveik visomis Unijos paslaugomis, prisijungti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapio, Elektroninės valdžios vartų ir Registrų centro portalų.

Naudotis i.RATO galite nemokamai, o prie jos prisijungus atliekamos finansinės operacijos yra pigesnės už tas pačias operacijas, atliekamas atvykus į Unijos klientų aptarnavimo skyrių. Prisijungimo instrukciją prie RATO kredito unijos internetinės bankininkystės sistemos i.RATO rasite čia.

Klientams prisijungiant prie RATO internetinės bankininkystės su mobiliuoju parašu, tam tikrai atvejais papildomai reikės įvesti telefono numerį, kuris naudojamas mobilaus parašo identifikavimui. Daugiau informacijos rasite čia.

Dar nesinaudojate kredito unijos paslaugomis internetu?

Kviečiame atvykti į klientų aptarnavimo skyrių sudaryti sutarties arba užsakyti paslaugą nuotoliniu būdu. Nuotolinio identifikavimo instrukciją rasite čia.  Jums bus suteiktos priemonės, būtinos jungiantis prie šios svetainės.

Daugiau informacijos apie paslaugą teikiame telefonu +370 5 215 7399 ir el. paštu info@rato.lt

 

 

Prisijungimo priemonės

Slaptažodžių kodų generatorius – tai aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantis įrenginys, kuris generuoja neribotą prisijungimo kodų skaičių. Slaptažodžių kodų generatorius yra apsaugotas PIN kodu (4 skirtingų skaičių kombinacija), kurį žino tik generatoriaus savininkas.
Elektroninis ir mobilusis elektroninis parašas — tai asmens tapatybės dokumento ir įprasto parašo elektroninis atitikmuo, sukuriamas naudojantis saugiojo elektroninio parašo priemonėmis ir skirtas asmens tapatybei nustatyti bei pasirašomų duomenų autentiškumui patvirtinti.
Šiomis priemonėmis Jūs galėsite prisijungti prie i.RATO ir ten patvirtinti savo veiksmus ir operacijas.

Saugumas

Nesiųskite el. paštu konfidencialios informacijos (prisijungimo prie interneto banko slaptažodžių ir pan. duomenų). Suabejoję elektroninės paslaugos ar kompiuterio patikimumu, nutraukite darbą ir nedelsdami praneškite apie tai Unijai.