RATO mobilioji programėlė – patogesnėms kasdienėms paslaugoms atlikti

 

Unijos klientai programėlę gali atsiųsti į savo mobiliuosius įrenginius iš „Google Play“ („Android“)  ir „Apple Store“ („iOS“) parduotuvių.

Programėlės funkcijos

Mobilioji unijos programėlė skirta pagrindinėms finansinėms paslaugoms: mokėjimo pavedimams atlikti, gaunamoms sumoms bei sąskaitų likučiui tikrinti. Vartotojų patogumui galima turėti kelis prisijungimo vardus – kaip privataus asmens ir kaip verslo įmonės atstovo. Programėlę galima atsisiųsti į kelis įrenginius.

Pirmas prisijungimas

Prisijungti prie mobiliosios aplikacijos gali tie RATO kredito unijos nariai, kurie yra sudarę internetinės bankininkystės sutartį. Prisijungti prie mokėjimo programėlės turite su tuo pačiu naudotojo vardu ir slaptažodžiu kaip ir prie RATO internetinės bankininkystės. Pirmą kartą prisijungiant reikia suvesti interneto banko prisijungimo kodą, slaptažodį ir prisijungti naudojant e. parašą, kvalifikuotą SMART-ID paskyrą arba išsiunčiant trumpąją žinutę.

Pirmojo prisijungimo metu unijos programėlė prašo sukurti unikalų keturių skaitmenų PIN kodą, kurį vartotojai naudos ir ateityje, arba pasiūlo naudoti piršto atspaudo atpažinimo funkciją.

E. parašas nėra privalomas norint naudotis RATO kredito unijos mobiliąja aplikacija. Prie programėlės galima prisijungti ir išsiunčiant SMS.

Saugumas

Kuriant šią aplikaciją duomenų saugumui buvo skiriamas didelis dėmesys. Klientų asmens duomenų apsauga užtikrinama vadovaujantis RATO kredito unijos privatumo politika, kibernetinio saugumo reikalavimais ir tarptautiniais informacijos saugos standartais (ISO). Programėlę sukūrė UAB „Fininbox“ – Lietuvoje pirmaujanti bankinės programinės įrangos įmonė.

Kviečiame išbandyti RATO kredito unijos mobiliąją aplikaciją ir atlikite kasdienes funkcijas patogiau ir greičiau.

SKENUOKITE QR kodą ir atraskite RATO kredito unijos mobiliosios aplikacijos privalumus!

RATO mobilioji programėlė kredito unija jūsų telefone