Nuo 2016 m. sausio 4 d. pradeda veikti atnaujinta internetinės bankininkystės sistema „i.VRKU“.

„i.VRKU“– tai patogi internetinės bankininkystės sistema, prie kurios prisijungę bet kuriuo metu ir visur, kur tik yra internetas, galite naudotis beveik visomis Unijos paslaugomis, prisijungti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapio, Elektroninės valdžios vartų ir Registrų centro portalų. Naudotis „i.VRKU“ galite nemokamai, o prie jos prisijungus atliekamos finansinės operacijos yra pigesnės už tas pačias operacijas, atliekamas atvykus į Unijos klientų aptarnavimo skyrių.

Pagalbos vadovai:

  • Kaip pirmą kartą prisijungti prie „i.VRKU“.
  • Kaip jungtis prie „i.VRKU“.
  • Ką daryti, jei matote užrašą „vartotojas užblokuotas“ arba pamiršote slaptažodį „i.VRKU“.
  • Slaptažodžių generatoriaus naudojimo instrukcija.
  • Mobilusis parašas.

Kviečiame susipažinti su identifikavimo priemonėmis ir operacijų limitais, taikomais per „i.VRKU“ atliekamiems mokėjimams nuo 2016 m. sausio 4 d.:

  • Nariai, sudarę el.paslaugų teikimo sutartį iki 2015 m. gruodžio 31 d., galės jungtis prie Unijos elektroninės bankininkystės „i.VRKU“ „sms prisijungimo“ būdu nuo 2016 m. sausio 4 d. iki 2016 m. kovo 31 d.
  • Nariai, sudarę el.paslaugų teikimo sutartį po 2016 m. sausio 4 d., galės jungtis prie Unijos elektroninės bankininkystės galės prisijungti naudojantis: PIN kodų generatoriumi arba naudoti vieną iš el. parašo formų: mobilų parašą, el. parašą Asmens tapatybės kortelėje arba Registrų centro USB.

Jei šie operacijų limitai Jums atrodo per dideli ar per maži, juos galima pritaikyti Jūsų poreikiams. Tiesiog, sudarydami sutartį ar pakeisdami elektroninių paslaugų teikimo sutartį, informuokite Unijos darbuotojus, kad pageidaujate kitokių operacijų limitų.

Rekomenduojame pasirinkti identifikavimo priemonę atsižvelgiant į savo poreikius. Nepriklausomai nuo pasirinktos identifikavimo priemonės, savo slaptažodžių ir kitų kodų niekam niekada neatskleiskite.

ELEKTRONINIS SLAPTAŽODŽIŲ GENERATORIUS
Elektroninio slaptažodžių generatoriaus išdavimas 15 EUR*
Elektroninio slaptažodžių generatoriaus pakeitimas, kai generatorius pamestas ar nepataisomai sugadintas 15 EUR*

*nuo 2016 m. balandžio 1 d. slaptažodžių generatoriaus išdavimas ir pakeitimas 20 EUR.

Prisijungti prie rato

 

Kaip tapti „i.VRKU“ naudotoju? Reikia atvykti į Vilniaus regiono kredito uniją ir sudaryti Elektroninių paslaugų teikimo sutartį.

 

Saugumas!

  • Nesiųskite el. paštu konfidencialios informacijos (prisijungimo prie interneto banko slaptažodžių ir pan. duomenų). Suabejoję elektroninės paslaugos ar kompiuterio patikimumu, nutraukite darbą ir nedelsdami praneškite apie tai Unijai.
  • Neatskleiskite savo paso, asmens tapatybės kortelės ar vairuotojo pažymėjimo duomenų kitiems asmenims, jeigu jie nenurodo aiškaus teisinio pagrindo šiems duomenims rinkti. Daugiau apie saugią „i.VRKU“ kviečiame skaityti čia.