Antrasis būstas: viskas, kas vertinga, yra šalia

Vietovę antrajam šeimos būstui reikia rinktis ten, kur jaučiamasi geriausiai. Geografinis Lietuvos kompaktiškumas – milžiniškas privalumas, nes antrojo būsto savininkams suteikia galimybę be ilgo planavimo ir didelių kelionės išlaidų pakeisti aplinką ir kokybiškai pailsėti ar dirbti.

Nuo vieno šalies krašto iki tolimiausio Lietuvos kampelio nuvažiuoti galima mažiau nei per pusdienį. Tad turėti antrąjį būstą – jokia prabanga, o išbandytas būdas saugiai investuoti pinigus ne tik į nekilnojamąjį turtą, bet ir į kokybišką gyvenimą bei poilsį.

Pandeminė situacija iš esmės pakeitė darbo vietos sampratą. Šiuolaikinės technologijos leidžia dalį ar net visus darbus atlikti nuotoliniu būdu. Tačiau ta pati aplinka ilgainiui gali nusibosti ar net slėgti. Galimybė pakeisti aplinką ilgai neplanuojant ir nederinant – tarytum gryno oro gurkšnis buities išvargintiems žmonėms.

Antrasis būstas – kiekvienam pagal pomėgius

Lietuva – gamtos globojama šalis. Didžiuojamės išskirtiniais gamtos apsupty patogiai įsikūrusiais ir lengvai pasiekiamais kurortiniais miesteliais.

Pasirinkimas išties nemažas: pušynais viliojantys Druskininkai, ištroškusiems poilsio puikiai tinkantys Anykščiai, sveikatingumu ir ramybe alsuojantis Birštonas, žuvingais ežerais tyvuliuojantys Zarasai, slidinėjimo sostinė, miškingoji Ignalina…

Antrasis būstas juose – tai ne tik saugi investicija į nekilnojamąjį turtą, bet ir galimybė visais keturiais metų sezonais be didelio planavimo leistis į kelionės nuotykį ir pakeitus aplinką kokybiškai ilsėtis ar dirbti.

Antrieji namai kurortiniuose miesteliuose – tai galimybė ištisus metus naudotis sveikatingumo paslaugomis, gydomaisiais mineraliniais Lietuvos turtais, mėgautis gamtos prieglobsčiu ir nepriklausyti nuo sezoninių nuomos kainų svyravimų. Tai puiki galimybė pakeisti aplinką ir neatitrūkti nuo darbų ar mokslų.

Antrieji namai: įsimylėkite iš naujo

Lietuviškas pajūris – lyg amžinas meilužis, kurį vis ketini mesti dėl ekspresyvesnio pietiečio, bet atsidūrus lietuviškam glėby supranti, kad viskas, kas vertinga, yra šalia.

Ieškantiems būsto pajūryje pasirinkimas iš tiesų nemažas. Būstą galima rinktis šeimoms skirtoje Šventojoje, romantiškojoje Klaipėdoje, Palangos ar Nidos kurortuose, kituose Neringos miesteliuose. Turintieji kur pabėgti prie Baltijos jūros sako, kad buvimas čia prilygsta nuolatinei įsimylėjimo būsenai.

Antrieji namai pajūryje teikia neišdildomų įspūdžių ir malonių potyrių visais metų sezonais. Lietuvos pajūris labai nedidelis – vos 99 km ilgio, tad išsirinkusieji būstą čia nepraloš – tai saugi investicija į ateitį. Būstas pajūryje – ne tik būdas investuoti pinigus, bet ir galimybė užsidirbti – laisvu metu būstą galima nuomoti draugams ar poilsiautojams.

Klientų vadybininkė Elvyra Stefanovič priduria, kad būsto paskola antriesiems namams įsigyti – itin populiari klientų užklausa. Norintieji įsigyti namus poilsiui ar nuomai gali kreiptis dėl būsto paskolos į RATO kredito uniją. Būsto paskolas suteikiame ir dirbantiems pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą. Antrojo būsto paskola suteikiama būsto pirkimui, rekonstrukcijai, remontui ar statyboms. Turime skaidrią ir aiškią būsto paskolų kainodarą. Atsakymą dėl būsto paskolos suteikiame per savaitę.

Daugiau apie būsto paskolas skaitykite čia.

Sutaupyti pradiniam įnašui – paprasta!

Dėl išsamesnės informacijos skambinkite tel. +370 5 215 7399 arba rašykite [email protected].

Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu