Bendradarbiavimas su Goindex išplėtė RATO kredito unijos paslaugų krepšelį

RATO kredito unija – viena didžiausių kredito unijų Lietuvoje – pasirašė bendradarbiavimo ir tarpininkavimo sutartį su „Goindex“, pensijų kaupimo bendrove, kuri valdo II ir III pakopos pensijų fondus. 

Nuo šiol RATO kredito unijos atestuoti darbuotojai turi galimybę klientams suteikti konsultacijas pensijų kaupimo klausimais ir patarti ko gali tikėtis pasirinkus kaupti savo ateičiai „Goindex“ valdomose II ir III pakopų pensijų fonduose.

Goindex“ – pirmoji Lietuvoje pensijų fondų valdymo įmonė, kuri savo veikloje visą dėmesį telkia tik į pensijų fondų veiklą ir siūlo pasyviai valdomus ir  tik iš indeksinių fondų sudarytus II ir III pakopų pensijų fondus su kiek mažesniais mokesčiais nei dauguma kitų Lietuvoje veikiančių pensijų fondų.

Sėkmingai startavę ir sparčiai savo klientų ratą auginantys analogiškų pensijų kaupimo bendrovių pavyzdžiai Latvijoje ir Estijoje įkvėpė įmonę taip pat pasiūlyti šią patikimą ilgalaikio investavimo strategiją ir Lietuvoje.

Ateitimi besirūpinantiems klientams – nauja paslauga

„Pensijų reforma Lietuvoje nuolat kinta, tad norint ją suprasti reikia turėti ne tik laiko domėtis investavimo būdais ir naujienomis rinkoje, bet ir būti itin kompetentingais finansiniais klausimais,“ – pastebi RATO kredito unijos Administracijos vadovas Vladislav Jančis. 

RATO kredito unija klientams pataria taupyti ateičiai įvairiais finansiniais instrumentais ir turėti platų ir diversifikuotą santaupų krepšelį.

„Bendradarbiavimas su „Goindex“ mums leis dar labiau padėti mūsų klientams priimti individualius finansinius sprendimus“, – įsitikinęs Vladislav Jančis.

„Nuoširdžiai džiaugiamės, bendradarbiavimo pradžia su RATO kredito unija, ir tikime, kad šį partnerystė dar labiau sustiprins pasitikėjimą „Goindex“ pensijų fondais, o klientai, kurie pasirinks tęsti kaupimą su „Goindex“, taip pat turės galimybę kaupti savo ateities pensijai su mažesniais mokesčiais ir tikėtina geresne ilgalaike grąža,“ – sako Jonas Iržikevičius „Goindex“ vadovas ir Valdybos pirmininkas.  

RATO kredito unija savo klientams teikia ne tik klasikines bankines paslaugas, bet ir nuolat ieško naujų bendradarbiavimo būdų su kitais finansų rinkos dalyviais siekiant pasiūlyti naudingų paslaugų savo klientams. 

2023 m. I k. pabaigoje RATO kredito unijos aktyvai sudarė 73,8 mln. EUR, paskolų portfelis – 52 mln. EUR, o indėliai – 60 mln. EUR.

2023 m. birželio pabaigos duomenimis, „Goindex“ pensijų kaupimo bendrovėje valdomuose pensijų fonduose jau kaupia virš 2.500 klientų, o pensijų fondų valdomas turtas viršija 13,6 mln. EUR.

Daugiau informacijos apie pensijų kaupimą ir „Goindex” rasite čia.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu