Kliento pažinimo anketa – jau ir I.RATO

RATO kredito unijoje griežtai laikomąsi principo „Pažink savo klientą“. Unija taip pat įgyvendina kitus finansų įstaigoms privalomus vykdyti pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos teisės aktų reikalavimus.

Veiksmingam pinigų plovimo ir teroristų finansavimo rizikos valdymo priemonių įgyvendinimui organizacijoje yra skiriamas didelis dėmesys – nuolat atnaujinamos vidaus kontrolės procedūros, keliama darbuotojų kvalifikacija, diegiami automatizuoti procesai, kurie leidžia didinti sistemos efektyvumą.

Nuo 2022 m. pirmosios vasaros dienos RATO unijos klientai jau gali atnaujinti asmeninę informaciją užpildant kliento pažinimo anketą RATO internetinėje bankininkystėje. Sukurtas patogus įrankis leidžia informaciją apie savo veiklą, pajamų šaltinius ir finansines operacijas fiziniams asmenims pateikti itin paprastai ir aiškiai, o kredito unijos darbuotojams – šiuos duomenis tinkamai ir operatyviai apdoroti.

Kviečiame visus klientus laiku ir atsakingai teikti prašomą kliento pažinimo informaciją visoms finansų įstaigoms, o gavę kvietimą iš RATO – prisijungti prie https://i.rato.lt/ib/site/login  > PARAIŠKOS > KLIENTŲ PAŽINIMO ANKETA  ir užpildyti anketą.

Klientų, neturinčių RATO internetinės bankininkystės, prašome užpildyti anketą ir pasirašytą el. parašu atsiųsti el. paštu [email protected].

Turite klausimų? Bendraukime! Tel. +370 5 210 4383 arba el. paštu: [email protected]
Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu