Paskolų įmokų mokėjimas – be jokių kliūčių ir be vėlavimų

RATO kredito unija sudaro galimybę visiems paskolų turėtojams pervesti mokėjimui reikalingą paskolos įmoką į paskolos gavėjo sąskaitą RATO kredito unijoje – dar paprasčiau ir be vėlavimų!

Gavus laišką apie artėjančią arba vėluojančią paskolos įmoką, pavedimą iš turimos sąskaitos esančios kitoje finansinėje įstaigoje, galima atlikti kelių mygtukų paspaudimu. Ši paslauga sukurta ir įdiegta bendradarbiaujant su Contomobile UAB.

Contomobile UAB teikia tik mokėjimo inicijavimo paslaugą ir nenaudoja bei nekaupia duomenų jokiems kitiems tikslams, išskyrus tuos, kurie būtini norint užtikrinti saugų ryšį ir inicijuoti mokėjimą. Mokėjimas yra saugus ir jo kaina atitinka įprasto pavedimo mokestį.

Paspaudus mygtuką „Mokėti čia” pradėsite naudotis mokėjimo inicijavimo paslauga. Paslaugos naudotojas turi:

  • patvirtinti savo asmens tapatybę prisijungimo priemonėmis, laikantis savo mokėjimo paslaugos teikėjo nustatytų sąskaitos turėtojo aptarnavimo sąlygų;
  • duoti sutikimą dėl savo sąskaitos duomenų (numerio, pavadinimo, valiutos), kurie reikalingi inicijuojant mokėjimą, perdavimo;
  • patvirtinti mokėjimo nurodymus tomis pačiomis priemonėmis, kurias suteikė Jūsų mokėjimo paslaugų teikėjas. Patvirtinimas yra laikomas Jūsų sutikimu atlikti mokėjimo operaciją. Nėra galimybių atšaukti sutikimo, kurį davėte kitam mokėjimo paslaugų teikėjui.

Ši paslauga leidžia atlikti mokėjimus laiku, be jokių vėlavimų!

Daugiau informacijos www.rato.lt arba telefonu  + 370 5 2502678.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu