Antriesiems namams įsigyti – lanksčios kredito unijos būsto paskolos

RATO būsto paskolos – lanksčiomis sąlygomis. Statistika liudija, kad apartamentai poilsiui ir darbostogoms Lietuvos pajūryje graibstyte graibstomi – jų paklausa per pastaruosius metus augo kartais. Nekilnojamojo turto vystytojai į tai sureagavo pasiūlydami kompleksinius sprendimus, kai nusipirkusieji būstą tame pačiame pastate gauna ir daugybę paslaugų. 

Palangoje, Vanagupės g. 45, plėtojamas poilsio paskirties projektas „Vanagupės pušynas“ išsiskiria ir vieta, ir architektūriniais sprendimais, ir būsimomis paslaugomis komplekso gyventojams. Kreiptis dėl finansavimo čia įsigyti būstą galima ne tik į bankus – sprendimą gauti būsto paskolas klientai gali  pasiskolinti iš daugiau nei 25 m. klientus aptarnaujančios RATO kredito unijos. 

„Vanagupės pušynas“ – duoklė gamtai ir gyvenimo kokybei 

Jau pats komplekso pavadinimas liudija, kad jis kyla pušyne. Jo kūrėja, daugybę projektų Baltijos pajūryje įgyvendinusi NT plėtotoja ir valdytoja bendrovė „Elpekas“, pasistengė deramai įkomponuoti gamtą į statomą kompleksą, architektūriniais sprendimais išsaugodama čia augančias pušis ir klevus, natūralų reljefą. „Nepaprastai gražus sklypas leido suprojektuoti išskirtinį, darniai integruotą į žalią kontekstą poilsio kompleksą. Stengėmės išreikšti savo pagarbą gamtinei aplinkai – maksimaliai išsaugoti esamus želdinius ir susiklosčiusį sklypo reljefą. Prisitaikydami prie sklype esamų medžių kompleksą išskaidėme į du stikline galerija sujungtus korpusus. Todėl sklype augantis jaunas pušynas puikiai dera su pastato architektūra, – teigia kompleksą suprojektavusios architektų komandos „JP Architektūra“ lyderis Algirdas Kaušpėda.

Poilsio kompleksą „Vanagupės pušynas“ sudaro du stiklo galerija sujungti penkių aukštų pastatai. Kiekviename jų po 38 butus, kurių plotas 35–55 kv. m. Cokoliniame aukšte veiks SPA su sūkurinėmis voniomis ir pirtimi, bus dviračių saugykla. Visa tai abiejų korpusų gyventojai pasieks neišeidami iš komplekso, pasinaudoję stikline galerija, kuri jungia kiekvieną abiejų korpusų aukštą. Komplekso gyventojams skirta ir uždara, apšviesta bei jaukiai sutvarkyta teritorija poilsiui, o taip pat automobilių parkavimo vietos.

Nors kompleksas kyla nuošaliau nuo kurorto šurmulio, bet miesto infrastruktūra – keliai, dviračių ir pėsčiųjų takai, prekybos centrai bei maitinimo įstaigos – randamos netoliese. O svarbiausia – jūra. Ją „Vanagupės pušyno“ gyventojai pėsčiomis pasieks vos per 10 min. Daugiau informacijos apie statomą kompleksą „Vanagupės pušynas“ rasite Vanagupespusynas.lt tinklapyje.

Nors kompleksas kyla nuošaliau nuo kurorto šurmulio, bet miesto infrastruktūra – keliai, dviračių ir pėsčiųjų takai, prekybos centrai bei maitinimo įstaigos – randamos netoliese. O svarbiausia – jūra. Ją „Vanagupės pušyno“ gyventojai pėsčiomis pasieks vos per 10 min. Daugiau informacijos apie statomą kompleksą „Vanagupės pušynas“ rasite Vanagupespusynas.lt tinklapyje.

Lanksčios sąlygos būsto paskolai gauti

Daugiau kaip 25 metus sprendimus klientams siūlanti kredito unija RATO gelbsti įsigyjant ir būstą pajūryje. Jos šūkis kalba pats už save: „Kai visos durys užsidaro – mūsų atsidaro!“. RATO lanksčiai vertina kliento finansinę padėtį, paskolas teikia ir dirbantiems pagal verslo liudijimą ar vykdantiems individualią veiklą. Kredito unija paskolas siūlo tvarias pajamas gaunantiems asmenims nuo 18 m., gyvenantiems, dirbantiems ar besimokantiems Vilniaus mieste ir rajone, o taip pat Elektrėnų, Molėtų, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių ir Trakų rajonų savivaldybėse. Būsto įsigijimui ar statybai paskola teikiama laikotarpiui iki 30 m., būsto remontui – iki 20 m., o paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu kitoms nei gyvenamojo būsto paskirties patalpoms – iki 25 m.

Būsto paskolos suma nustatoma atsižvelgiant į besikreipiančiojo lėšų poreikį, finansines galimybes grąžinti kreditą ir turtą, kurį gali įkeisti paskolos grąžinimui užtikrinti. RATO finansuoja iki 85 proc. įkeičiamo turto vertės. Tačiau atkreipiamas dėmesys, kad vidutinė mėnesio įmoka pagal visus skolinius įsipareigojimus negali viršyti 40 proc. besiskolinančio asmens ar šeimos mėnesio pajamų. Reikalaujama, kad įkeičiamas turtas būtų įvertintas nepriklausomų turto vertintojų, o taip pat apdraustas visam sutarties laikotarpiui, naudos gavėju nurodant RATO kredito uniją. Bet paskolos prašytojas turi teisę pats rinktis ir turto vertintoją, ir draudimo kompaniją. Kredito unijos RATO klientų vadybininkė Elvyra Stefanovič atkreipia dėmesį, kad turto draudimas apsaugo paskolos gavėją nuo netikėtų finansinių nuostolių, jei jie atsirastų dėl turtui padarytos žalos.

Būsto paskolos RATO kredito unijoje teikiamos tik su kintama palūkanų norma. Jos nustatomos individualiai, atsižvelgiant į kredito sumą, paskolos prašytojo mokumo įvertinimą, nuosavų lėšų dalį bei situaciją paskolų rinkoje. Galima pasirinkti anuiteto arba linijinį paskolos grąžinimo būdą. Pirmuoju atveju grąžinama paskolos dalis ir palūkanos bus paskaičiuojamos taip, kad kiekvieno mėnesio įmokos būtų vienodos, o pasirinkus linijinį – paskola kas mėnesį grąžinama lygiomis dalimis, palūkanos apskaičiuojamos nuo negrąžintos paskolos dalies, todėl mokamos įmokos nuolat mažėja. Visais atvejais atsakymas dėl paskolos suteikimo pateikiamas per savaitę. RATO siūlo skaidrią ir aiškią paskolos kainodarą, palankius atidėjimo terminus. 

Daugiau apie būsto paskolas skaitykite čia.

Sutaupyti pradiniam įnašui – paprasta!

Dėl išsamesnės informacijos skambinkite tel. +370 5 231 3615 arba rašykite [email protected].

Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu