RATO kredito unija gavo leidimą vykdyti pertvarkymą į specializuotą banką

Lietuvos bankas išnagrinėjo RATO kredito unijos prašymą išduoti sutikimą pertvarkyti kredito uniją į uždarąją akcinę bendrovę, turinčią pagal Lietuvos Respublikos bankų įstatymą išduotą specializuoto banko licenciją ir nusprendė sutikti, kad būtų vykdomas RATO kredito unijos pertvarkymas.

„Tai pirmas, bet labai svarbus žingsnis nuosekliai įgyvendinant strateginius RATO kredito unijos planus tapti specializuotu banku” – komentuoja RATO kredito unijos Valdybos pirmininkas Vytenis Mažiulis. „Siekiant specializuoto banko strategijos planuojama pritraukti tarptautinius investuotojus, kurie būti finansiškai stiprūs ir stabilūs, leistų bankui augti ir tinkamai konkuruoti bankiniame sektoriuje” – priduria Vytenis Mažiulis.

2023 m. III ketvirtyje bus teikiamas Lietuvos bankui prašymas dėl specializuoto banko licencijos suteikimo. Planuojama, kad RATO savo veiklą kaip specializuotas bankas pradės 2025 metais. RATO kredito unija pastaruosius penkerius metus yra viena didžiausių kredito unijų Lietuvoje.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu