RATO kredito unijos finansinės paslaugos – aiškios ir papildančios viena kitą

Finansinės paslaugos turi būti aiškios, patogios ir naudingos – tokia RATO kredito unijos filosofija užkariauja klientų palankumą. Bene labiausiai klientai vertina unijos paslaugų kompleksiškumą – unijos siūlomi sprendimai papildo vienas kitą ir klientams teikia daugiau naudos.

Kiekvienam klientui yra ypač svarbu reagavimas į kilusias problemas ir nusiskundimus, todėl RATO kredito unijos vadybininkai teikia individualų dėmesį ir užtikrina operatyvų sprendimą kiekvienam iš jų.

Sudarius būsto paskolos sandorį, RATO kredito unija gali apdrausti būstą ir namų turtą bendradarbiaudama kartu su viena iš Lietuvos draudimo sektoriaus lyderių – „Compensa Vienna Insurance Group.

Taip pat galime pasiūlyti sudaryti ir civilinės atsakomybės draudimo sutartį, leidžiančią išvengti nemažų nuostolių.

RATO finansinės paslaugos – apgalvota iki smulkmenų

Nuolat skaitmenizuodami RATO finansines paslaugas, kredito unijos klientai gali nustatyti periodinius mokėjimus, kad paskolos įmokos visada būtų nuskaitytos laiku.

Nesinaudojant periodinių mokėjimų paslauga, apie artėjantį paskolos mokėjimą priminsime el. paštu. Tuomet pavedimą galima atlikti keliais mygtuko paspaudimais per „Contomobile“ iš bet kokios Jūsų turimos banko sąskaitos.

Jei pamiršote įmoką sumokėti laiku, apie ją taip pat gausite priminimą SMS žinute ir (arba) el. paštu. Laiku gaunama informacija apie būtinus mokėjimus padeda išvengti baudų ir delspinigių.

RATO kredito unijos siūlomi momentiniai pervedimai per vieną minutę laiku pasieks šeimos narį, kuriam galėjo pritrūkti kelių eurų mokėjimui atlikti. 

Naudodamiesi mobiliąja mokėjimo programėle, akimirksniu ne tik sužinosite, kad gavote į Jūsų sąskaitą pervestą sumą, bet ir itin greitai galėsite pasitikslinti sąskaitos likutį.

Unijos paslaugos – klientų patogumui

Paėmus būsto paskolą, pagal poreikį paskolos įmokas galima pradėti mokėti po kelių mėnesių (palūkanos mokamos visada), taip pat galima koreguoti arba pakeisti mokėjimo grafiką, jei susidūrėte su finansiniais iššūkiais arba norite sumokėti paskolos įmokų dalį iš anksto.

RATO kredito unijos būsto kredito gavėjai gali be jokių trukdžių pasinaudoti teisės aktų suteiktomis teisėmis (išankstinio kredito grąžinimo teise, „kredito atostogomis“, teise atsisakyti kredito per 14 dienų, pateikti prašymą dėl kredito sutarties tolesnio vykdymo būdų ir pan.).

Visada galite persifinansuoti savo paskolą kitoje finansų įstaigoje. Svarbu paminėti, kad RATO kredito unijoje nėra išankstinio būsto paskolos grąžinimo mokesčio.

Imant būsto paskolą RATO kredito unijoje su tam tikrais partneriais gali būti taikomos papildomos naudos, pvz., nereikalaujama turto vertinimo ataskaitos.

Esamiems RATO kredito unijos nariams periodiškai yra siūlomi taupymo produktai patrauklesnėmis palūkanomis ir kitomis sąlygomis. 

RATO kredito unijos finansinės paslaugos, aptarnavimas ir darbuotojų profesionalumas – įvertintas klientų: net dešimt procentų jų kreipiasi į uniją dėl naujos vartojimo, būsto ar verslo paskolos.

Daugiau apie būsto paskolas skaitykite čia.

Sutaupyti pradiniam įnašui – paprasta!

Bendraukime. Susisiekite su mumis tel. +370 5 210 4383 arba el. paštu: [email protected]
Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu