Žalioji namų energija su RATO

Kylančios energijos kainos ir artėjantis šaltasis metų sezonas spartina tvarių sprendimų priėmimą. Jie visiškai  šalia – tai atsinaujinančios energetikos šaltiniai: saulė ir vėjas. Žalioji energija – atsinaujinantys energijos šaltiniai šeimoms padeda sutaupyti kasmet augančias namų ūkių išlaidas energijai.

RATO primena, kad iki 2022 m. liepos 31 d.  įsirengiant atsinaujinančius energijos šaltinius, galima gauti APVA subsidiją, t. y. susigrąžinti beveik trečdalį investicijos. RATO gali suteikti paskolą saulės elektrinės įsigijimui ant Jūsų namo stogo arba Jūsų žemės sklype.

Įkraukite žaliosios energijos su RATO

RATO siūlo paskolas vos nuo 6 % metinių palūkanų normą ir itin patrauklias vartojimo paskolos saulės elektrinei sąlygas. Paskola skirta nutolusios saulės elektrinės įsigijimui ir nuosavos saulės elektrinės įrengimui ant Jūsų namo stogo arba Jūsų žemės sklype. Paskola taip pat tinka šilumos siurblio, vėjo jėgainės įsigijimui ir įsirengimui. Pasirinkite Jums palankiausią finansavimo planą.

Vartojimo paskolos saulės elektrinei sąlygos:

Fiksuotos metinės palūkanos: nuo 6,0 %.

Paskolos suma: nuo 3000 iki 14 000 Eur.

Paskolos terminas: nuo 6 mėn. iki 5 metų.

Nereikalingas pradinis įnašas ar turto įkeitimas.

Paskolos sutarties sudarymo mokestis – netaikomas.

Paskolos grąžinimo anksčiau termino mokestis  – netaikomas.

Susigrąžinkite iki 30 % investicijų su APVA subsidija.

Tipinis pavyzdys:

Jei suteikiamos vartojimo paskolos suma yra 10 000 EUR, o fiksuotoji paskolos metinė palūkanų norma 6,0 %, sutarties trukmė 60 mėn., sutarties sudarymo mokestis 0 EUR, tai mėnesio įmoka yra 193,33 EUR, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 11 599,68 EUR, o bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 6,0 %.

 

Taip pat galima kreiptis paskolos su NT įkeitimu:

Kintamos metinės palūkanos: nuo 4,0 %.

Paskolos suma: nuo 3 000 iki 50 000 Eur.

Paskolos terminas: iki 20 metų.

Paskolos sutarties sudarymo mokestis – netaikomas.

Paskolos grąžinimo anksčiau termino mokestis  – netaikomas.

Susigrąžinkite iki 30 % investicijų su APVA subsidija.

 

Žalioji energija: projektams – beveik 30 mln. Eur

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) paskelbė kvietimą gauti paramą gyventojams, norintiems įsirengti nuosavas saulės elektrines savo namų ūkiuose. Tam iš Europos Sąjungos fondų skirta 29,9 mln. eurų.

Paraiškas galima subsidijai gauti galima teikti iki 2022 m. liepos 31 dienos per informacinę sistemą APVIS. Paraiškų pateikimo terminas nebus vertinamas, t.y. nesvarbu, ar prašymas yra pateiktas pirmą ar paskutinę kvietimo dieną.

Paramos dydis įsirengus pilną komplektą yra 322,91 eurų už 1 kW saulės elektrinės įrengtosios galios, o paramos dydis įsirengus tik saulės modulius yra 242,92 eurų už 1 kW saulės elektrinės įrengtosios galios.

Finansavimas bus skiriamas už iki 10 kW galios saulės elektrinę. Maksimali suma, kurią gali susigrąžinti gyventojas, gali siekti beveik 3 230 eurų.

PASKOLA ENERGIŠKAI EFEKTYVESNIEMS NAMAMS!

RATO kredito unija taip pat prisideda prie tvariosios, atsinaujinančios energetikos verslų plėtros Lietuvoje.

Atsinaujinančiosios energetikos projektų finansavimas yra ne tik ekonominė nauda, bet ir tvarumo didinimas klientams, RATO kredito unijai ir visuomenei.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis tel. +370 5 210 4383 arba el. paštu: [email protected]
Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu