Žemės ūkio subjektams – lengvatinės paskolos likvidumui pagerinti

Lengvatinė paskola žemės ūkiui – tai finansinė priemonė ūkio subjektams dėl COVID-19 protrūkio susidūrusiems su lėšų trūkumu. RATO kredito unija kviečia pasinaudoti galimybe gauti valstybės finansavimą likvidumui pagerinti. 

Įvertinus šalyje susidariusią situaciją dėl COVID-19, Žemės ūkio ministerija ir Žemės ūkio paskolų garantinis fondas (ŽŪPGF) pasirašė susitarimą dėl papildomų lėšų skyrimo lengvatinėms paskoloms ūkio subjektams, nukentėjusiems nuo COVID-19.

Žemės ūkio paskoloms – 134,8 mln. eurų

Kaip praneša ŽŪPGF, siekiant padidinti finansinių paslaugų prieinamumą ir sumažinti ūkio subjektų skolinimosi kaštus COVID-19 ligos protrūkio laikotarpiu, jau teikiamos lengvatinės paskolos apyvartinėms lėšoms papildyti pagal skatinamąją finansinę priemonę „Paskolos ūkio subjektų, veikiančių žemės ūkio ir žuvininkystės produktų gamybos, perdirbimo ir prekybos srityse, likvidumui užtikrinti COVID-19 ligos protrūkio laikotarpiu“.

Šiai finansinei priemonei įgyvendinti skirta 134,8 mln. eurų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų. Skaitykite sėkmės istoriją. 

Užpildykite paraišką ir atsiųskite ją mums [email protected].

Daugiau informacijos telefonu – 8 5 250 26 77.

ZUPGF_Paraiska_Covid_paskolai

Plačiau apie finansinę priemonę: ŽEMĖS ŪKIO PASKOLŲ GARANTIJŲ FONDAS

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu