Momentiniai mokėjimai vyks ir šventinėmis dienomis

Dėl RATO kredito unijos momentinių mokėjimų teikiamų galimybių, dauguma narių šventiniu Velykų laikotarpiu galės pervesti pinigus iki 50 tūkst. EUR į sąskaitą kitame banke, kredito unijoje ar elektroninių pinigų įstaigoje per kelias sekundes. Primename, kad momentiniai mokėjimai tai itin greiti pinigų pervedimai Lietuvoje ir Europos Sąjungos šalyse.

Įprastinius pervedimus vykdantys klientai, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jie nebus vykdomi 2021 m. balandžio 2-5 dienomis. Minėtomis dienomis pervedimai tarp kredito unijos RATO sąskaitų vyks įprasta tvarka.

Šiuo metu momentinių mokėjimų paslauga gali naudotis SEB banko, „Swedbank“, „Šiaulių banko”, „Citadele banko“ Lietuvos filialo, Jungtinės centrinės kredito unijos ir elektroninių pinigų įstaigų įstaigų „Paysera LT“, „Revolut Payments” ir kt. klientai.

Planuojant pervesti ar gauti pinigus iš kitų finansinių įstaigų dar iki šventinio savaitgalio, pervedimą reikės atlikti ne vėliau nei 2021 m. balandžio 1 d. (ketvirtadienio), 16 val. Kitu atveju, pinigai bus įskaityti tik artimiausią darbo dieną – po Velykų, 2021 m. balandžio 6 d. (antradienį).

Rekomenduojame pervedimais pasirūpinti iš anksto!

Skaitykite plačiau apie momentinius mokėjimus!

Primename, kad pirmadienį, balandžio 5 d, RATO kredito unija nedirbs.

Lauksime Jūsų antradienį, balandžio 6 d., įprastu darbo metu – 8-17 val., J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

Skambinkite +370 5 265 0304 arba rašykite [email protected]

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu