RATO kredito unijos klientams – momentiniai mokėjimai

Momentiniai mokėjimai tai itin greiti pinigų pervedimai Lietuvoje ir Europos Sąjungos šalyse.  RATO kredito unija plečia ir modernizuoja savo paslaugas klientams.

RATO kredito unija, pirmoji iš visų kredito unijų Lietuvoje, prisijungė prie Europos Sąjungoje veikiančios momentinių mokėjimų sistemos. Nuo šiol klientai lėšas galės gauti ir jas pervesti vos per kelias akimirkas.

„Unijos klientams siūlomi momentiniai mokėjimai – itin laukta ir reikalinga paslauga. Gyvename „čia ir dabar“ laikotarpyje, todėl ir pinigų srautai turi pasiekti gavėjus patogiu jiems laiku – visą parą, savaitgaliais, švenčių dienomis, 365 dienas per metus“, – sako Vladislav Jančis, RATO kredito unijos administracijos vadovas.

Momentiniai mokėjimai – patogiausiu Jums laiku

Šie mokėjimai suteikia galimybę RATO kredito unijos klientams gauti ir siųsti pinigus visą parą, visomis metų dienomis, kitaip tariant – patogiausiu jiems laiku. 

Ši mokėjimų sistema yra bendra Europos mokėjimų platforma. Tai suteikia galimybę pervesti ir gauti lėšas vos per kelias akimirkas. Momentiniai mokėjimai vykdomi realiuoju laiku ir atliekami mažiau nei per 10 sekundžių. Patogumas – lėšos įskaitomos akimirksniu, net jei jos pervedamos tarp skirtingų mokėjimo paslaugų teikėjų skirtingose ES valstybėse. Būtina sąlyga atlikti ir gauti momentinius mokėjimus − gavėjo kredito įstaiga turi priimti ir siųsti tokio tipo pavedimus.

RATO programėlė – pritaikyta momentiniams mokėjimams

Momentiniai mokėjimai yra ne vienintelė šių metų naujiena RATO kredito unijos klientams. RATO kredito unija – pirmoji Lietuvoje kredito unija, 2020 m. rudens pradžioje pristačiusi mobiliąją aplikaciją savo nariams. Programėlė leidžia privatiems ir verslo klientams kasdienius finansinius reikalus tvarkyti iš bet kurios vietos, kurioje yra interneto ryšys, o momentiniai mokėjimai papildys šią paslaugą – pagrindinius mokėjimo veiksmus bus galima atlikti vos per kelias sekundes. 

Atliekant šiuos mokėjimus, lėšos beveik akimirksniu yra prieinamos gavėjo sąskaitoje. Apmokėti sąskaitas, pervesti pinigus artimiesiems, pirkti internetu – RATO kredito unijos klientai galės daug patogiau ir greičiau. Momentiniai mokėjimai – puikus pasirinkimas pervesti pinigus tiek tarp privačių, tiek tarp juridinių asmenų. 

Pagrindiniai momentinių mokėjimų privalumai: 

• itin greitas pinigų pervedimas;

• itin greitas lėšų gavimas;

• mokesčiai – kaip ir paprasto pavedimo;

• jokių papildomų mokesčių;

• gaunamų ir pervedamų lėšų limitas – iki 50 000 EUR.

Momentinis mokėjimas – saugus būdas gauti ir pervesti lėšas. Norėdami atlikti momentinį mokėjimą, naudokitės RATO mobiliąja programėle ar internetine bankininkyste i.RATO.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu