Nukentėjusiems nuo pandemijos RATO klientams – paskolų įmokų atidėjimas

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) nariai ir kiti rinkos dalyviai, tarp jų ir RATO kredito unija, susitarė dėl paskolų moratoriumų verslui bei gyventojams taikymo atnaujinimo.

Kaip rašoma LBA pranešime, vadovaujantis moratoriumais, klientams, kurie dėl pandemijos patiria finansinių sunkumų, išreiškus pageidavimą be sutarties peržiūros ir palūkanų keitimo bus suteiktas paskolos grąžinimo arba lizingo įmokų mokėjimo atidėjimas. Dėl jo į savo finansinių paslaugų teikėją bus galima kreiptis nuo 2021 m. sausio 25 iki kovo 31 d. Bendras atidėjimo laikotarpis gyventojams pagal pradinį ir atnaujintą moratoriumą, priklausomai nuo įsipareigojimo rūšies, gali sudaryti iki 6–9 mėnesių, įmonėms – iki 6 mėnesių.

Atidėtos paskolų įmokos

RATO kredito unija klientus, susiduriančius su finansiniais iššūkiais, ragina kreiptis ir kartu ieškoti dėl COVID-19 pandemijos ir karantino kilusių finansinių problemų sprendimų.

„Esame lanksti finansų įstaiga – tai vienas svarbiausių RATO kredito unijos privalumų. Suprantame, kad pastarųjų metų niekas negalėjo numatyti ir jiems pasiruošti. Jaučiame atsakomybę už savo klientų gerovę ir esame pasiruošę padėti išspręsti kylančius finansinius iššūkius“, – sako Kreditų skyriaus vadovas Andrius Grigas.

Fiziniai asmenys, turintys paskolas RATO kredito unijoje ir netekę dalies ar visų pajamų, gali kreiptis dėl paskolų grafiko pakeitimo ir laikino paskolų įmokų atidėjimo.

Verslo klientai, kurių veikla dėl karantino negali būti vykdoma arba vykdoma tik dalinai, taip pat gali kreiptis dėl paskolų grafiko pakeitimo ir laikino paskolų įmokų atidėjimo.

RATO kredito unija ragina kreiptis nedelsiant, kad būtų galima priimti operatyvius ir lanksčius sprendimus.

Taip pat pakonsultuosime dėl taupymo sprendimų ir suteiksime visą reikalingą pagalbą jungiantis prie internetinės RATO bankininkystės arba RATO mobiliosios aplikacijos.

Rašykite: [email protected]
arba skambinkite:

bendrais klausimais +370 5 265 0304

dėl paskolų +370 5 231 3615

dėl indėlių +370 5 215 7399

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu