RATO kredito unijos nariams – mobilioji programėlė

Aplikacija unijos klientams

RATO kredito unija – pirmoji kredito unija Lietuvoje, pristačiusi mobiliąją aplikaciją savo nariams. Programėlė leis privatiems ir verslo klientams kasdienius finansinius reikalus tvarkyti iš bet kurios vietos, kurioje yra interneto ryšys.

Patogu ir paprasta

Nuo šiol visi RATO kredito unijos klientai, naudojantys išmaniuosius telefonus, kredito unijos mokėjimo paslaugomis gali naudotis jiems patogioje vietoje ir tinkamiausiu laiku.

RATO kredito unijos aplikacija skirta žmonėms, siekiantiems kuo efektyviau išnaudoti savo laiką.

„Nuolat gerindami unijos paslaugas, nariams ieškojome sprendimo keliais mygtuko paspaudimais atlikti mokėjimo pavedimus, pasitikrinti sąskaitos likutį ir pan. Mobiliosios mokėjimo aplikacijos finansinės įstaigos paslaugų krepšelyje – nebe prabanga, o būtinybė“, – sakė Vladislovas Jančis, RATO kredito unijos administracijos vadovas.

Greita

Mobilioji unijos programėlė skirta pagrindinėms finansinėms paslaugoms: mokėjimo pavedimams atlikti, gaunamoms sumoms bei sąskaitų likučiui tikrinti. Naudojantis programėle taip pat galima paskambinti arba išsiųsti užklausą RATO kredito unijos darbuotojui.

Naudodamiesi mobiliąja RATO aplikacija sutaupysite laiko – prisijungimo procesas daug paprastesnis nei jungiantis prie interneto banko. Vartotojų patogumui galima turėti kelis prisijungimo vardus – kaip privataus asmens ir kaip verslo įmonės atstovo. Programėlę galima atsisiųsti į kelis įrenginius.  Prisijungti prie mobiliosios aplikacijos gali tie RATO kredito unijos nariai, kurie yra sudarę internetinės bankininkystės sutartį. Pirmą kartą prisijungiant reikia suvesti interneto banko prisijungimo kodą, slaptažodį ir prisijungti naudojant e. parašą arba išsiunčiant trumpąją žinutę.

Saugu

Naudotis RATO kredito unijos programėle ne tik paprasta, bet ir saugu. Pirmojo prisijungimo metu unijos programėlė prašo sukurti unikalų keturių skaitmenų PIN kodą, kurį vartotojai naudos ir ateityje, arba pasiūlo naudoti piršto atspaudo atpažinimo funkciją.

E. parašas nėra privalomas norint naudotis RATO kredito unijos mobiliąja aplikacija. Prie programėlės galima prisijungti ir išsiunčiant SMS.

Kuriant šią aplikaciją duomenų saugumui buvo skiriamas didelis dėmesys. Klientų asmens duomenų apsauga užtikrinama vadovaujantis RATO kredito unijos privatumo politika, kibernetinio saugumo reikalavimais ir tarptautiniais informacijos saugos standartais (ISO). Programėlę sukūrė UAB „Fininbox“ – Lietuvoje pirmaujanti bankinės programinės įrangos įmonė.

Unijos klientai programėlę gali atsiųsti į savo mobiliuosius įrenginius iš „Google Play“ („Android“)  ir „Apple Store“ („iOS“) parduotuvių.

SKENUOKITE RATO MOBILIOS APLIKACIJOS QR KODĄ

rato mobilioji programėlė

APIE PROGRAMĖLĘ

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu