Rezultatyvūs metai: 2021 m. finansinės ataskaitos

Remiantis neaudituotais 2021 m. finansiniais duomenimis, RATO kredito unija ir toliau išlieka viena didžiausių ir stabiliausių kredito unijų Lietuvoje.

RATO kredito unija 2021 m. turtą padidino 24 proc. iki 67 mln. EUR ir uždirbo 706 tūkst. EUR grynojo neaudituoto pelno.

PASKOLOS VERSLUI IR PRIVATIEMS ASMENIMS

Paskolų portfelis 2021 m. didėjo 28 proc. iki 52 mln. EUR. Didėjo suteikiamų paskolų sumos, klientai plėtojo ne tik nekilnojamojo turto projektus, bet ir investavo į gamybos modernizavimą, atsinaujinančius energijos šaltinius, kūrė naujus produktus ir plėtėsi už Lietuvos ribų.

„Stiprėjanti konkurencinė aplinka padėjo klientams rasti unikalius finansavimo sprendimus, kartais net patarti verslo plėtros klausimais ar rasti sinergiją tarp esamų RATO klientų“, – pasakoja RATO kredito unijos Administracijos vadovas Vladislav Jančis.

INDĖLIAI GYVENTOJAMS

Toliau džiugina ir augantis indėlininkų pasitikėjimas RATO kredito unija. 2021 m. indėliai padidėjo 20 proc. iki beveik 60 mln. EUR. RATO kredito unija konkuruoja ne tik patraukliomis terminuotųjų indėlių palūkanų normomis, tačiau ir lanksčiais terminais, nutraukimo sąlygomis, kokybišku nuotoliniu klientų identifikavimo ir aptarnavimo procesu.

„Dauguma klientų grįžta ir rekomenduoja kredito unijos paslaugas šeimos nariams ir draugams“, – džiaugiasi Administracijos vadovas Vladislav Jančis.

RATO išskirtinumas – visos reikalingiausios, banko lygio paslaugos su individualiu požiuriu į klientą, išliks ir 2022 m.

Detaliau su RATO kredito unijos rezultatais galima susipažinti čia: FINANSINĖS ATASKAITOS.

 

RATO kredito unijos paslaugos:

KASDIENĖS PASLAUGOS

Paskolos investicijoms ir verslo plėtrai

Paskolos apyvartinių lėšų papildymui

Turite klausimų? Susisiekite su mumis tel. +370 5 210 4383 arba el. paštu: [email protected]
Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu