Elektroninėms parduotuvėms – mokėjimo inicijavimo paslauga

RATO kredito unija ir Contomobile UAB pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kad RATO verslo klientai galėtų saugiai, greitai ir paprastai naudotis mokėjimo inicijavimo paslauga Conto QuickPay.

Mokėjimų ir atsiskaitymų sprendimas Conto QuickPay leidžia el. parduotuvėms gauti įmokas internetu, o pirkėjams, turintiems sąskaitas bankuose ar kitose finansų įstaigose, atsiskaityti už prekes ar paslaugas. Conto QuickPay yra lengvai ir greitai diegiamas į el. parduotuvę, atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus, užtikrina saugų atsiskaitymą bei stabilų paslaugos veikimą.

„Contomobile“ bendrovė yra Lietuvoje registruota įmonė, kuri yra licencijuota ir prižiūrima Lietuvos banko kaip elektroninių pinigų įstaiga. „Contomobile“ priklauso „Forbis“ grupei, kuri jau 30 metų kuria ir tobulina bankų informacinę programinę įrangą, skirtą tarptautinėms finansų įstaigoms.

Pasak RATO kredito unijos Administracijos vadovo pavaduotojos Jurgitos Bliumin, bendrovės „Contomobile“ teikiamos mokėjimo inicijavimo paslaugos prisidės prie RATO kredito unijos klientų verslo plėtros, sklandžių mokėjimų ir malonios pirkimų patirties el. parduotuvėse. Unijos verslo klientus raginame konsultuotis su RATO kredito unijos vadybininkais prieš pasirenkant mokėjimo paslaugų tiekėją e-parduotuvei.

RATO KREDITO UNIJOS paslaugos verslui:

Kasdieninės paslaugos

Paskolos investicijoms ir verslo plėtrai

Paskolos apyvartinių lėšų papildymui

Turite klausimų? Susisiekite su mumis tel. +370 5 210 4383 arba el. paštu: [email protected]
Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu