Paskolos verslui – įmonėms ir netikėčiausioms idėjoms finansuoti

Paskolos verslui – tai patikrintas būdas auginti verslą ir siekti pagrindinių organizacijos tikslų: pelno ir plėtros. Verslo paskolos tai finansinis instrumentas, padedantis verslininkams užtikrinti darnų augimą. RATO kredito unija turi ilgametę patirtį finansuojant įvairius verslo subjektus.

RATO kredito unijos klientai stebina įvairumu ir inovatyvumu. „Dažniausiai manoma, kad kredito unijos finansuoja tik nekilnojamojo turto plėtotojus ir statybininkus, tačiau iš tiesų RATO kredito unijos suteikiamos paskolos padeda įgyvendinti įvairiausias verslo idėjas ir plėsti įvairaus dydžio įmones“ – komentuoja RATO kredito unijos Kreditų skyriaus vadovas Andrius Grigas.

Verslo paskola padėjo išlikti (sausiems)

Sėkmės istorija gali pasidalinti UAB „Gordis“, kurios pagrindinė veikla prekyba gumine, PVC, EVA, žvejybine, medžiokline ir kita specialia avalyne. „Gordis“ siekia aprūpinti didmeninius ir mažmeninius pirkėjus kuo įvairesniu specializuotos avalynės asortimentu palankiausiomis sąlygomis. Įmonė parduoda botus, kaliošus, žvejybinę, medžioklinę, laisvalaikio avalynę.

RATO kredito unijos paskola apyvartinėms lėšoms padėjo prekybos įmonei išplėsti  pardavimus, laiku ir sklandžiai atsiskaityti su tiekėjais. Užklupus pandemijai ir nežinomybei, RATO kredito unija verslo paskolos įmokas atidėjo. Trumpam stabtelėjęs „Gordis“ vėl įgavo verslo pagreitį ir toliau padeda klientams išlikti elegantiškiems užklupus lietui.

Paskolos verslui bet kokiu sezonu

Žiemos sporto entuziastai galėjo likti ant ledo, jei ne RATO pagalba įgyvendinant unikalią idėją. Vienintelė Baltijos šalyse esanti UAB „Slidinėjimo akademija“ teikia slidinėjimo treniruotės naudojant kalno ir sniego imitaciją ištisus metus. Verslo projektą finansavo RATO kredito unija, sutekdama paskolą įrangai įsigyti, patalpoms įrengti ir apyvartinėms lėšoms verslo pradžiai. „Slidinėjimo akademijoje“ įrengti pirmieji ir bene moderniausi Baltijos šalyse sukamieji slidinėjimo ir čiuožimo snieglente treniruokliai. Šiuo metu įrengtame komplekse yra organizuojamos stovyklos, treniruotės vaikams ir suaugusiems.

Po žiemos pramogų dažnam norisi pasišildyti saulėje. O kur ją rasti ir papildyti organizmo vitamino D atsargas, kai ištisus mėnesius šaltuoju metu laiku Lietuvoje apsiniaukę? UAB „Unicom International“ klientams dovanoja saulę EQUADOR soliariumų studijose. RATO kredito unijos suteikta paskola panaudota naujiems technologiškai pažangiems soliariumams įsigyti. Unijos suteikta paskola  prisidėjo prie saulėto verslo plėtros reikalingiausiu įmonei metu.

Daugiau nei pusė paskolų – verslui finansuoti

Beveik pusę RATO kredito unijos suteiktų paskolų sudaro paslaugos įmonėms. „Verslo paskolos – tai lygiaverčių verslo partnerių susitarimas. Esame lankstūs ir suprantame klientų finansinius poreikius, padedame jiems surasti tinkamiausią finansavimo būdą, pasitelkiant ir valstybės garantijas“ – komentuoja RATO kredito unijos Kreditų skyriaus vadovas Andrius Grigas.

RATO KREDITO UNIJOS paslaugos verslui:

Kasdieninės paslaugos

Paskolos investicijoms ir verslo plėtrai

Paskolos apyvartinių lėšų papildymui

Išsamesnė informacija tel. +370 5 210 4383 arba el. paštu: [email protected]
Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu