Pirmojo 2024 m.  ketvirčio rezultatai: augo klientų pritrauktų indėlių suma, unijos turtas

RATO kredito unija per 2024 m. I ketvirtį suteikė 1,7 mln. EUR naujų paskolų, o klientų indėlių prieaugis siekė 2,8 mln. EUR. Tą patį laikotarpį unijos turtas siekė 87,5 mln. EUR ir per metus didėjo 12 proc. Per metus  RATO kredito unijos pritraukti klientų indėliai  padidėjo 16 proc. ir 2024 m. kovo 31 d. siekė 76,4 mln. EUR, o paskolų portfelis išaugo 3 proc. ir siekė 60 mln. EUR.

RATO kredito unija per 2024 m. I ketvirtį uždirbo 191 tūkst. EUR neaudituoto grynojo pelno.

„Pirmąjį metų ketvirtį kredito unijai anksčiau laiko buvo grąžinta ne viena reikšminga paskola, kas rodo, kad paskolinių klientų veikla išlieka gana aktyvi, realizuojasi vystomi projektai ir pasitvirtina verslo planų prognozės,“ – komentuoja Vladislav Jančis, RATO kredito unijos administracijos vadovas.

„Augantys klientų indėliai ir toliau džiugina, nes tai rodo pasitikėjimą organizacija, o išaugusios palūkanų išlaidos skatina efektyviai valdyti vidaus procesus siekiant užtikrinti RATO kredito unijos pelningumą,“ – sako p. Jančis.

RATO – viena didžiausių unijų Lietuvoje

RATO kredito unija yra viena iš didžiausių kredito unijų Lietuvoje, teikianti finansines paslaugas Vilniaus regione. RATO kredito unija fiziniams ir juridiniams asmenims teikia klasikines bankines paslaugas – kreditavimas, terminuoti indėliai, SEPA ir momentiniai mokėjimo pavedimai, elektroninės bankininkystės paslaugos, mokėjimo paslaugų mobili aplikacija.

RATO kredito unija nuolat diegia skaitmeninius sprendimus, kurie leidžia ne tik optimizuoti vidinius organizacijos veiklos procesus ir rizikos valdymą, bet ir siūlo naudingas naujas paslaugas klientams. RATO kredito unija yra pirmoji kredito unija Lietuvoje klientams pasiūlius momentinius pavedimus, mobiliąją aplikaciją ir pirmoji kredito unija Lietuvoje, kurios vertybiniai popieriai įtraukti į Baltijos rinkos sąrašą.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu