RATO kredito unijai – 26! Amžius tik į naudą!

2022 m. gegužės 30 d. RATO kredito unijos gimtadienis. Unija švenčia 26 patirties ir lyderystės metus. Administracijos vadovas Vladislav Jančis juokauja, kad finansinei institucijai amžius tik į naudą, nes organizacijos branda ir kolektyvo profesionalumas leidžia ne tik pasiūlyti geriausius sprendimus klientams, bet ir dirbti efektyviai bei pelningai.

Unija nuo 2019 m. stabiliai užima lyderės pozicijas Lietuvos kredito unijų rinkoje pagal turtą, suteiktas paskolas ir indėlius. Per pastaruosius penkerius metus RATO kredito unija augo daugiau nei dvigubai – nuo 2017 m. iki 2021 m. RATO kredito unijos turtas padidėjo nuo 29 mln. EUR iki 69 mln. EUR, paskolų portfelis augo nuo 21 mln. EUR iki 52 mln. EUR, tuo tarpu indėliai – nuo 27 mln. EUR iki 60 mln. EUR.

Nuo 2018 m. RATO kredito unija dirbo pelningai ir uždirbo beveik 2 mln. EUR grynojo audituoto pelno, kuris, pajininkų sprendimu, buvo nukreiptas kredito unijos kapitalui stiprinti, formuojant privalomąjį rezervą.

Klientų patogumui ir gerovei

RATO kredito unija nuolat diegia skaitmeninius sprendimus, kurie leidžia ne tik optimizuoti vidinius organizacijos veiklos procesus ir rizikos valdymą, bet ir siūlo naudingas naujas paslaugas klientams.

RATO kredito unija – pirmoji unija Lietuvoje, savo klientams pristačiusi mobiliąją programėlę ir galimybę atlikti momentinius mokėjimus. Unijos nariais galima tapti nuotoliniu būdu, o naudotis interneto banko paslaugomis galima prisijungiant mobiliuoju ir kvalifikuotu „Smart-ID“ parašu.

Klientų patogumui yra teikiamos periodinių mokėjimų, mokėjimo inicijavimo paslaugos, lankstūs indėliai.

Didžiausia RATO stiprybė – individualūs finansavimo spendimai verslo klientams ir gyventojams, leidžiantys klientams kurti ir vystyti verslą bei įgyvendinti nuosavo būsto planus.

Šiuo metu RATO kredito unijoje dirba 22 darbuotojai, kurių profesinė ir emocinė kompetencija yra didžiausia organizacijos vertybė. „Tik mūsų darbuotojų dėka galime padėti klientams įgyvendinti asmenines svajones ir siekti užbrėžtus verslo tikslus“ – teigia administracijos vadovas Vladislav Jančis.

RATO bankas – jau 2023

RATO kredito unija šiuo metu siekia specializuoto banko licencijos. Specializuoto banko licencija atvers RATO kredito unijai galimybę aptarnauti ne tik Vilniaus regiono klientus, palengvins tapimo klientu procesą, nes nebereikės narystės sutarčių, taip pat padidins teikiamų paslaugų įvairovę.

Šiuo metu RATO kredito unija jau yra pateikusi Lietuvos bankui paraišką dėl specializuoto banko licencijos gavimo ir 2023 m. planuoja pradėti veiklą kaip RATO bankas. RATO bankas numato teikti klasikines bankines paslaugas tradiciniu ir skaitmeniniu būdu, išlaikant ryšį su klientais ir realios vertės kūrimo principus.

Bendraukime!

Tel. +370 5 210 4383 arba el. paštu: [email protected]
Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu