„Smart-ID“ – ir RATO kredito unijos klientams

RATO kredito unija pristato dar vieną patogią funkciją klientams – prisijungimą prie elektroninių kredito unijos paslaugų, naudojant kvalifikuotą „Smart-ID“ parašą.

RATO kredito unija ir toliau modernizuoja savo paslaugas klientams, didindama teikiamų skaitmeninių paslaugų saugumą ir patogumą. Tai yra nemokamas, paprastas ir saugus būdas prisijungti prie RATO internetinės bankininkystės paskyros ir patvirtinti atliekamas finansines operacijas. Kaip teigia Vladislav Jančis, RATO kredito unijos administracijos vadovas, „Smart-ID“ programėle naudotis ne tik yra saugu, nes ji atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus, bet ir labai paprasta: „Mobiliuoju telefonu naudojatės kasdien, tad prisijungti prie RATO internetinės bankininkystės naudojant „Smart-ID“ prisijungimo būdą galėsite lengvai ir greitai.“

Klientai turi naudoti turimą kvalifikuotą „Smart-ID“ paskyrą, žinoti savo prisijungimo prie RATO internetinės bankininkystės kodą bei slaptažodį.

RATO investuoja į paslaugas

2020 m. rugsėjo pradžioje viena didžiausių kredito unijų Lietuvoje – RATO kredito unija, siekianti tapti specializuotu banku, tapo pirmąja Lietuvos kredito unija, pristačiusia savo mobiliąją programėlę, o 2020 metų lapkričio pabaigoje – momentinių mokėjimų paslaugas.

„Smart-ID” – populiariausia e. parašo priemonė

Lietuvos bankų asociacijos duomenimis, tai yra populiariausia sertifikuota tapatybės patvirtinimo ir kvalifikuoto e. parašo priemonė šalyje. 2020 m. Lietuvoje operacijų internete, kurios buvo atliktos patvirtinant mobiliuoju parašu ar asmens tapatybės patvirtinimo įrankiu, buvo atlikta beveik 360 mln. – tai 50 proc. daugiau nei 2019 m.

2020 m. pabaigoje trijose Baltijos šalyse asmens tapatybės nustatymo internete ir elektroninio pasirašymo įrankiu naudojosi 2,9 mln. gyventojų, o Lietuvoje – beveik 1,4 mln. Per metus Lietuvoje jų padaugėjo 12 proc., mobiliojo parašo naudotojų – net 23 proc.

Esami RATO kredito unijos klientai su „Smart-ID“ gali prisijungti prie RATO internetinės bankininkystės ir naudotis visomis funkcijomis:

  • tikrinti sąskaitų likučius;
  • atlikti mokėjimo pavedimus;
  • sudaryti terminuotųjų indėlių sutartis;
  • atlikti kitas kasdienes operacijas.

 

Išsamesnės informacijos teiraukitės tel. +370 5 215 7399.

Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu