RATO kredito unijos verslo paskola – daiktų saugojimo centrui

RATO kredito unijos verslo paskola sandėliukų centrui atidaryti – dar vienas sėkmingas bendradarbiavimo pavyzdys. Vilniuje atidarytas pirmasis CityStorage daiktų saugojimo sandėliukų centras. Verslui ir žmonėms paruošti beveik 500 sandėliukų, kurių erdvės sudaro nuo 1 kubinio metro iki kelių šimtų kvadratinių metrų įvairiems daiktams, įrangai, prekėms sandėliuoti.

Tai ne tik saugus ir patogus sprendimas žmonėms, kuriems reikia papildomos vietos kasdien nenaudojamų daiktų laikymui, atlaisvinant savo gyvenamąją erdvę. Verslui – tai puikus sprendimas, kai reikia papildomos vietos inventoriui, dokumentams, įrangai ar prekėms.

Tai yra ekonomiškas sprendimas, palyginti su didesnių komercinių patalpų nuoma, nes galima išsirinkti būtent tokio dydžio patalpas, kokių reikia tuo metu ir vėliau keisti dydžius priklausomai nuo besikeičiančių poreikių.

Šio projekto finansinis partneris – RATO kredito unija.

„Džiaugiamės, kad prisidedame prie šiuolaikiškų, reikšmingų miestiečiams ir verslui sprendimų. Tikime, kad tokie daiktų saugojimo sprendimai bus ypač aktualūs įmonėms, kurios prekiauja elektroninėje erdvėje arba planuoja didesnes prekių atsargas šventiniu laikotarpiu. Be to, nereikia pamiršti sporto entuziastų, kurių sporto įranga nebetelpa balkonuose ir garažuose”, – komentuoja RATO kredito unijos Administracijos vadovas Vladislav Jančis.

Paskola paslaugų paskirties pastato statyboms finansuoti buvo suteikta kartu su Raseinių kredito unija.

Paskolos verslui – įmonėms ir netikėčiausioms idėjoms finansuoti

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu