Taiklus „strike”: vienu metimu išsprendė net kelių pramogų trūkumą Trakuose

Turiningo ir aktyvaus laisvalaikio poreikis – aktualus nepriklausomai nuo metų sezonų. Pramogų paslaugų poreikis auga ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miestuose.

RATO kredito unijos klientė – UAB „Ekspovizija, matydama boulingo sporto barų poreikį regione, įkūrė naują sporto pramogų barą „Kišenė“, vos už  30 km nuo Vilniaus centro nutolusiuose Trakuose.

Visais metų laikais lankomame miestelyje įsikūrusiame sporto bare siūlomas platus įvairių pramogų ir žaidimų pasirinkimas: čia galima pažaisti boulingą, biliardą, žaidimų automatais. Centre planuojamos sporto varžybų bei kitų renginių TV transliacijos.

Taip pat čia rengiami įmonių vakarėliai, vaikų gimtadieniai. Artimiausiuose planuose – boulingo centras planuoja burti savo klubą, sporto komandą, organizuoti vaikų, jaunimo, senjorų, mėgėjų, įmonių lygas, turnyrus sportininkams ir mėgėjams, o taip pat vaikų sporto būrelį, vesti individualias boulingo treniruotes suaugusiems, prekiauti boulingo inventoriumi, specialia boulingo įranga.

Verslas – profesionalų rankose

Įmonei „Ekspovizija vadovauja boulingo sporto šakos profesionalė – Rūta Ryliškienė, kuri yra reikšmingus boulingo sporto apdovanojimus pasiekusi sportininkė, Lietuvos boulingo lygos vyr. komisarė, teisėja, įvairių boulingo turnyrų ir varžybų organizatorė.

Boulingo entuziastė siekia sukurti aukšto lygio boulingo sporto klubą, šiame boulingo klube taip pat plėtojamos idėjos vaikų neformalaus ugdymo, fizinio lavinimo pamokoms. Taip pat planuojama su greta esančiais privačiais senelių namais organizuoti laisvalaikį senjorams.

„Gauta RATO kredito unijos paskola padėjo mums įrengti patalpas, įsigyti boulingo takelių įrangą, kitą inventorių,“ – komentavo „Ekspovizijos vadovė Rūta Ryliškienė. Ji pridūrė, kad RATO kredito unijos darbuotojai geranoriškai patarė kreiptis dėl INVEGOS garantijos, o tai leido padidinti gaunamos paskolos sumą.

RATO kredito unijos Kreditų skyriaus vadovo pavaduotojas Andžejus Andžejevskis pabrėžė, kad INVEGOS teikiamos garantijos padeda išspręsti nepakankamo ar nepatrauklaus finansų įstaigoms užstato problemą ir palengvina klientų priėjimą prie finansavimo šaltinių.

RATO KREDITO UNIJOS paslaugos verslui:

Kasdieninės paslaugos

Paskolos investicijoms ir verslo plėtrai

Paskolos apyvartinių lėšų papildymui

Išsamesnė informacija tel. +370 5 210 4383 arba el. paštu: [email protected]
Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu