Tikslinis taupomasis indėlis – LANKSTUS INDĖLIS

Su RATO taupykite saugiai reikšmingiems pirkiniams: būsto pradiniam įnašui, naujam automobiliui, baldams, būsimai kelionei, mokslams ir kitiems svarbiems įsigijimams. Minimali indėlio pradinė suma tik 50 €.

Taupykite lanksčiai ir efektyviai! Sudarę tikslinio taupomojo indėlio sutartį galėsite taupomą sumą pildyti Jums tinkamiausiu metu, atsiradus papildomoms lėšoms, kurias norėtumėte neišleisti, o sutaupyti.  Be to, kartą per mėnesį atsiimkite iki 50% santaupų, neprarandant palūkanų!

Palūkanos priskaičiuojamos ir kaupiamos indėlio sąskaitoje kas mėnesį, taikant metinę palūkanų normą – 3,65%, o jei indėlio suma viršija tik 150 € ir sutartis sudaroma internetu net – 3,75%.  

Užklausa dėl indėlio    Indėlių skaičiuoklė

Tikslinio taupomojo indėlio sutartį galite sudaryti:

  • RATO unijos klientų aptarnavimo skyriuje – J. Jasinskio 14 A, Vilniuje;
  • jei esate Unijos narys – internetinės bankininkystės sistemoje i.RATO;
  • jei nesate Unijos narys – tapkite Unijos nariu nuotoliniu būdu jau šiandien. Daugiau informacijos čia.

Indėlio papildymas ir atsiėmimas

  • Vieną kartą per mėnesį galima atsiimti iki 50% sukauptų lėšų, pervedant jas į savo einamąją sąskaitą. Atsiimant didesnę tikslinio taupomojo indėlio indėlio dalį – sutartis nutraukiama, o palūkanos už einamąjį bei paskutinį pasibaigusį mėnesį nemokamos.
  • Maksimali vienkartinė indėlio papildymo suma – 10 000 €, papildymo operacijų kiekis per dieną ar mėnesį neribojamas.
  • Norint atsiimti indėlį grynaisiais daugiau kaip 30 000 €, pinigus būtina užsakyti prieš 2 darbo dienas.
Pagrindinę informaciją indėlininkui apie indėlio apsaugą ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami rasite čia.

RATO kredito unija taip pat siūlo kitus indėlius:

Terminuotieji indėliai

Terminuotasis indėlis skirtas turintiems konkrečią sumą laisvų pinigų ir norintiems iš anksto žinoti, kiek uždirbs. Taupymo trukmė neribojama – kuo terminas ilgesnis, tuo didesnė palūkanų norma. Palūkanos gali būti mokamos termino pabaigoje arba kas mėnesį.

Apie juos skaitykite čia – Terminuotieji indėliai

Senjorų indėliai

Senjorų indėlio sutartį gali sudaryti asmenys, sulaukę 60 ir daugiau metų. Minimali pradinė indėlio suma – 50 €, minimalus terminas – 1 metai, maksimalus terminas – 5 metai. Palūkanos priskaičiuojamos ir kaupiamos indėlio sąskaitoje kas mėnesį, taikant metinę palūkanų normą – 3,65%. O jei indėlio suma tik 50 € ir sutartis sudaroma internetu net – 3,75%.   Už automatinį pratęsimą taikomas 0,10% priedas, kuris pridedamas indėlio termino pratęsimo dieną.

Plačiau skaitykite čia – Senjorų indėliai

Taupykime kartu!

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu