Kaupiamoji sąskaita RATO kredito unijoje –  lengvesnei verslo pradžiai

 

RATO kaupiamoji saskaita verslo pradziaiSteigiant įmonę būtina atsidaryti laikiną kaupiamąją sąskaitą. RATO kredito unijoje – kaupiamoji sąskaita atidaroma tą pačią darbo dieną.

Naujo verslo pradžioje steigiamoms įmonėms rūpesčių netrūksta. Reikia sugalvoti ne tik įmonės pavadinimą, nepasimesti teisiniuose reglamentuose ir reikalavimuose, bet ir pasirinkti  finansų įstaigą įmonės sąskaitai atidaryti.

Steigiant uždarąją akcinę bendrovę būtina atsidaryti laikiną kaupiamąją sąskaitą pasirinktoje finansų įstaigoje. Šią paslaugą savo verslo klientams siūlo ir RATO kredito unija. Kaupiamosios sąskaitos atidarymo procedūra itin nesudėtinga – reikia pateikti įmonės steigimo sutartį, prašymą atidaryti laikiną kaupiamąją sąskaitą ir atvykti į RATO kredito unijos skyrių su asmens dokumentu arba įgaliojimu arba identifikuotis nuotoliniu būdu. Sąskaita atidaroma tą pačią darbo dieną.

Kai įstatinis kapitalas yra sėkmingai suformuotas ir yra baigtos kitos reikalingos įmonės steigimo procedūros, RATO kredito unijoje atidaryta įmonės kaupiamoji sąskaita bus pakeista į įmonės atsiskaitomąją sąskaitą.

„Dažniausiai į mus įmonės kreipiasi dėl paskolos verslo plėtrai ar apyvartinėms lėšoms, tačiau po ilgesnio bendradarbiavimo su mumis klientai įvertina mūsų komandos profesionalumą, procesų paprastumą ir asmeninį aptarnavimą bei pradeda naudotis atsiskaitomosiomis sąskaitomis. Mokėjimo pavedimai, itin paprasta mokėjimų mobili programėlė, taupymo sprendimai yra pagrindinės kasdieninės paslaugos, dėl kurių mus vertina klientai“ – komentuoja RATO kredito unijos Administracijos vadovas Vladislav Jančis.

Pagrindiniai klientai – smulkus ir vidutinis verslas

Smulkus ir vidutinis verslas – vieni pagrindinių RATO kredito unijoje verslo klientų. Daugiau nei pusę RATO kredito unijos suteiktų paskolų sudaro paskolos įmonėms.

Atsižvelgdami į verslo poreikius RATO kredito unija siūlo įvairių paslaugų: Kasdieninės paslaugos, Paskolos investicijoms ir verslo plėtrai, Paskolos apyvartinių lėšų papildymui.

Paskolos verslui gali būti suteiktos pasinaudojant „Investicijų ir verslo garantijos“ UAB (INVEGA) garantijomis. RATO kredito unija finansuoja įvairių verslų plėtrą – nekilnojamojo turto vystymo projektus, naujų produktų įvedimą rinkoje, atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo veikloje ir t.t.

RATO kredito unija savo klientams teikia ne tik klasikines bankines paslaugas, bet ir nuolat ieško naujų bendradarbiavimo būdų su kitais finansų rinkos dalyviais siekiant pasiūlyti naudingų paslaugų savo klientams. Savo klientų elektroniniams verslams siūlome mokėjimų inicijavimo paslaugas kartu su UAB „Contomobile”, bendradarbiaujame su pensijų fondų valdymo ir draudimo bendrovėmis.

Išsamesnė informacija tel. +370 5 210 4383 arba el. paštu: [email protected]
Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu