Veiklai kurti ir plėsti – paskolos verslui iki 3 mln. Eur

Kreditų unijų veikla bei galimybės yra visiškai lygiavertės bankinei veiklai. Verslui kurti ar plėsti verslininkai gali saugiai pasiskolinti net iki trijų milijonų eurų.

„Visų kredito unijų aktyvai Lietuvoje jau perkopė milijardą eurų, tačiau informacijos sklaida apie unijų veiklą yra gana ribota. Ne visi verslininkai žino, kad kredito unijų finansavimas visiškai atitinka bankinį finansavimą, dirbama pagal Lietuvos banko reikalavimus, su griežta institucijų priežiūra“, – sako Vladislav Jančis, kredito unijos RATO vadovas.

Pašnekovo teigimu, ne kiekvienas verslininkas žino apie kredito unijų teikiamas galimybes. „Unijoje verslininkai gali saugiai pasiskolinti net iki trijų milijonų eurų savo verslui, tačiau informacijos apie tai rinkoje labai trūksta“, – pastebi V. Jančis. Alternatyviesiems finansuotojams verčiau derėtų priskirti sutelktinio finansavimo platformų operatorius, fondus ir tuos rinkos žaidėjus, kurie užsiima nelicencijuota finansine veikla.

Vienas iš kredito unijos tikslų – padėti ir patarti verslininkams

RATO kredito unijos vadovas skatina verslininkus į finansų įstaigas žvelgti kaip į lygiaverčius verslo partnerius ir įsiklausyti į duodamus patarimus. Jo teigimu, specialistai, kurie susitinka su klientais, yra sukaupę daug patirties, tad gali pateikti vertingų įžvalgų. Be to, kredito unijose užtikrinamas tiesioginis kontaktas, o tai yra naudinga konsultuojantis ir sprendžiant klausimus dėl pačio finansavimo.

„Kredito unijose dažnu atveju pirminis susitikimas būna su pačiu vadovu, valdybos nariais ar skyrių vadovais. Tie darbuotojai, kurie susitinka su klientais, yra labai kompetentingi. Vėliau tie patys specialistai ir priima finansavimo sprendimą. Taip išvengiama nesusikalbėjimų, geriau suprantami kliento poreikiai. Didžiųjų rinkos žaidėjų pavyzdžiu, su klientu dažniausiai kalbasi vadybininkas, ir perduodant informaciją per keletą grandžių iki sprendimų priėmėjų ji neretai išsikraipo, tuomet girdime kalbas, kad finansavimas nebuvo suteiktas, nors viskas atrodė gerai. Kredito unijose išvengiame nesusikalbėjimo, nes pirminis pokalbis dėl kreditavimo iškart vyksta tarp verslininko ir sprendimų priėmėjų“, – teigia V. Jančis.

Paskolos verslui: ko tikėtis, kaip pasiruošti?

Einant tartis dėl paskolos verslui, veiklos finansavimo ir pirmojo susitikimo metu nepavykus jo gauti, V. Jančis skatina nenuleisti rankų.

„Pirmųjų susitikimų metu dažniausiai nepasirašome finansavimo sutarties, o patariame klientui, ką reikėtų tobulinti ir keisti. Mūsų tikslas yra ne aklai kredituoti, bet bendradarbiauti su klientais, kurie gebės grąžinti įsipareigojimus. RATO kredito unija atsakingai elgiasi su valdomomis lėšomis. Disponuojame klientų pinigais, tad kiekvienas euras yra labai svarbus. Jeigu kliento finansinė būklė yra stabili, jis turi pakankamai įkeitimo priemonių ir mes tikime jo veiklos tęstinumu – kreditavimas yra suteikiamas. Jeigu kurios nors dedamosios trūksta, nurodome kryptį, ką reikėtų pakoreguoti, ir tuomet vėl kreiptis dėl kreditavimo“, – pataria RATO kredito unijos vadovas.

Kaip pasiruošti, siekiant gauti paskolą verslui – skaitykite čia.

KREDITO UNIJOS RATO paslaugos verslui:

Paskolos investicijoms ir verslo plėtrai
Paskolos apyvartinių lėšų papildymui
Lengvatinės paskolos su INVEGA garantija

INFORMACIJA APIE RATO KREDITO UNIJOS VERSLO PASKOLAS

Išsamesnė informacija tel. +370 5 215 7399 arba el. paštu: [email protected]
Unijos adresas: J. Jasinskio g. 14A, Vilnius.

RATO kredito unijos sąskaita – saugi vieta asmeninėms ir įmonės lėšoms

Tapti nariu